Makáme na fabrických snoch

Všetko, čo spolu robíme, je vecou tvrdej práce, pevnej vôle, vytrvalosti a vášne pre to, čo robíme. Spolupráca kreatívnej LAFA a technicky zdatnej BRICA je ideálnym spojením pre výnimočnú tvorbu. 

Projekty

Oslavuj doma

Oslavujte doma a na Slovensku, tam kde to máte radi. Prenájom vybavenia pre oslavy a iné firemné podujatia. Potrebujete zastrešiť svoje rodinné stretnutia, či svadby, záhradné párty, grilovačky, oslavy alebo krstiny? Ponúkame vám riešenie na zapožičanie vybavenia spolu s cateringom. Vy máte nápad, my vybavenie.

Superstany

Vďaka skúsenostiam z oblasti predaja a služieb, z oblasti reklamy, organizovania eventov, tvorby B2B systémov, sme navrhli po rokoch hľadania a spájania myšlienok projekt Superstany. Portfólio je zamerané na stany a expo sortiment akéhokoľvek druhu, ktoré sú najčastejšou voľbou eventov a prezentácii. Stany sú súčasťou života a preto je pokrytá každá cieľová skupina. Budete sami radi pracovať s našími vecami.

Textilné steny

V textile a tlači na textil máme kvalitné a dlhoročné skúsenosti, ktoré radi zdieľame s neustále sa rozrastajúcou skupinou zákazníkov. Našou najväčšou vášňou sú reklamné a výstavné materiály a riešenia pre marketing. Všetky ponúkané výstavné systémy sa vyznačujú inováciami a precíznym dizajnom, ktorý spĺňa najodvážnejšie vízie a očakávania. Súčasťou našej širokej a modernej ponuky sú aj osvedčené reklamné stojany, textilné steny a stojany, či promo stolíky alebo sedenie.

Mr. Frame

Náš modulárny systém Mr.FRAME je opakovane použiteľný, ktorý je možné  modifikovať. Svoje stojany môžete prispôsobiť situácii a aktuálnym potrebám. Jeden systém pre vás navrhnutý bude ideálny pre mnoho veľtrhov, eventov, pre potreby dílerov, na showroom alebo dokonca v podobe vizuálnej značky v sídle vašej spoločnosti.
 

Air Machine

Súčasťou značky sú aj komplexné pneumatické objekty, založené na nafukovacom princípe, kedy nepotrebujete stály pohon energie. Promo stany alebo nábytok, či tubusy sú kombinované s potlačeným textilom. Ich cena vždy korešponduje s kvalitou a materiálom použitým pri výrobe. Ak teda potrebujete kvalitnú, inovatívnu reklamu, vizibilný a univerzálny produkt, pozrite si náš sortiment na webe pod značkou AirMachine. Ponúkame našu pomoc pri výbere pneumatických riešení!

Gasstromobil

Mobilné podnikanie ponúka slobodu, nezávislosť a veľkú príležitosť dostať sa do povedomia kdekoľvek. Otvoreniu novej prevádzky často bráni nedostatok finančných prostriedkov, mobilný bar je preto ideálnym štartom pre ľudí, ktorí chcú podnikať a nemajú potrebné štartovacie financie. Gastromobil dáva možnosť podnikať aj mimo vašej prevádzky – napr. ideálne na zúčastnenie sa outdoorových eventov.

Služby

Dizajn

Vitajte v našom design svete! Všetko naokolo, kde sa pozriete niekto navrhol a vyrobil. Ako sa mení doba a potreby ľudí, menia sa aj veci okolo nás. Snažíme sa kráčať s dobou.

Marketing services

Tvoríme veci na mieru a rastieme spolu so zákazníkom. Radi vás spoznáme a podelíme sa o vaše nápady. Porušovanie pravidiel nás baví, preto robíme veci inak, ako konkurencia.

Event a Expo

Na vybranom mieste vo vás a vašich zákazníkoch vyvoláme pozitívnu náladu. Neobvyklý zážitok budete vnímať všetkými zmyslami.

Technológie

Hárková tlač

Tlač do formátu A3+ a až do 300 gramáže. Potrebujete navrhnúť či vyrobiť brožúrky, katalógy, pozvánky, vizitky alebo atypické formáty?

Sublimačná tlač

Sublimácia je najefektívnejšia metóda potlače predmetov. Grafika sa vplyvom tlaku a tepla dostáva hlboko do vlákien, tým sa potlač stáva vysoko odolná. Potláčame rôzne materiály – textil, drevo, hliník, keramiku, kožu …

3D tlač

3D tlač je oveľa rýchlejšia ako klasické konvenčné postupy a umožňuje vyvíjať nápady oveľa rýchlejším tempom. Pri tlači vzniká minimum odpadu a preto je považovaná aj za EKO technológiu.

Kreatívna dielňa

Tvoríme nové hodnoty a nebojíme sa experimentovať. Vďaka skúsenostiam, technologickému vybaveniu, neustálemu vzdelávaniu a otvoreným očiam, sme schopní navrhnúť aj nevyskúšané vzorce.

Gravír | Laser

Technológia vyniká presnosťou, rýchlosťou, trvácnosťou a je šetrná k životnému prostrediu. Výsledok je výnimočný.

Servis a poradenstvo

Zákazníkov učíme k trvalej udržateľnosti a skôr k dlhodobému používaniu a starostlivosti. Vidíme však potenciál najmä v inovačných riešeniach, ako našim výrobkom vdýchnuť druhý život a využiť ich potenciál aj v inej oblasti, ako boli na začiaku určené.

Galéria

+421 905 235 226
+421 41 562 20 81

info@lfabrica.sk

Bratislavská 31
010 01 Žilina
Slovak Republic