Makáme na fabrických snoch

Všetko, čo spolu robíme, je vecou tvrdej práce, pevnej vôle, vytrvalosti a vášne pre to, čo robíme. Spolupráca kreatívnej LAFA a technicky zdatnej BRICA je ideálnym spojením pre výnimočnú tvorbu. 

Projekty

Oslavujte doma a na Slovensku, tam kde to máte radi. Prenájom vybavenia pre oslavy a iné firemné podujatia. Potrebujete zastrešiť svoje rodinné stretnutia, či svadby, záhradné párty, grilovačky, oslavy alebo krstiny? Ponúkame vám riešenie na zapožičanie vybavenia spolu s cateringom. Vy máte nápad, my vybavenie.

Vďaka skúsenostiam z oblasti predaja a služieb, z oblasti reklamy, organizovania eventov, tvorby B2B systémov, sme navrhli po rokoch hľadania a spájania myšlienok projekt Superstany. Portfólio je zamerané na stany a expo sortiment akéhokoľvek druhu, ktoré sú najčastejšou voľbou eventov a prezentácii. Stany sú súčasťou života a preto je pokrytá každá cieľová skupina. Budete sami radi pracovať s našími vecami.

V textile a tlači na textil máme kvalitné a dlhoročné skúsenosti, ktoré radi zdieľame s neustále sa rozrastajúcou skupinou zákazníkov. Našou najväčšou vášňou sú reklamné a výstavné materiály a riešenia pre marketing. Všetky ponúkané výstavné systémy sa vyznačujú inováciami a precíznym dizajnom, ktorý spĺňa najodvážnejšie vízie a očakávania. Súčasťou našej širokej a modernej ponuky sú aj osvedčené reklamné stojany, textilné steny a stojany, či promo stolíky alebo sedenie.

Náš modulárny systém Mr.FRAME je opakovane použiteľný, ktorý je možné  modifikovať. Svoje stojany môžete prispôsobiť situácii a aktuálnym potrebám. Jeden systém pre vás navrhnutý bude ideálny pre mnoho veľtrhov, eventov, pre potreby dílerov, na showroom alebo dokonca v podobe vizuálnej značky v sídle vašej spoločnosti.
 

Súčasťou značky sú aj komplexné pneumatické objekty, založené na nafukovacom princípe, kedy nepotrebujete stály pohon energie. Promo stany alebo nábytok, či tubusy sú kombinované s potlačeným textilom. Ich cena vždy korešponduje s kvalitou a materiálom použitým pri výrobe. Ak teda potrebujete kvalitnú, inovatívnu reklamu, vizibilný a univerzálny produkt, pozrite si náš sortiment na webe pod značkou AirMachine. Ponúkame našu pomoc pri výbere pneumatických riešení!

Mobilné podnikanie ponúka slobodu, nezávislosť a veľkú príležitosť dostať sa do povedomia kdekoľvek. Otvoreniu novej prevádzky často bráni nedostatok finančných prostriedkov, mobilný bar je preto ideálnym štartom pre ľudí, ktorí chcú podnikať a nemajú potrebné štartovacie financie. Gastromobil dáva možnosť podnikať aj mimo vašej prevádzky – napr. ideálne na zúčastnenie sa outdoorových eventov.

AbrFabr je prvé textilné vydavateľstvo. S láskou tvorené a vyrobené na severe Slovenska v Žiline. Rozprávajte klasické rozprávky po svojom a pretvorte si ich vďaka naším produktom. My príbehy rozprávame prostredníctvom originálnych ilustrácii. Dieťa miluje rozprávkový a dobrodružný svet. Ak si netrúfate na vlastnú verziu rozprávky, nechajte rozprávať deti. Sami sa zapoja do príbehu. Kliknite si na náš e-shop a vyberte deťom nového rozprávkového kamaráta.

Služby

Grafický a priemyselný design

Vitajte v našom design svete. Všetko okolo vás niekto navrhol a vyrobil. Chcete meniť celý svet alebo len svoje okolie? Potrebujete dobrý nápad na produkt, super logo a kvalitný grafický výstup.  Spoľahnite sa na profesionálov, ktorí tvoria s nadšením v spojení s technologickými vymoženosťami. 

Marketing services

Tvoríme veci na mieru a rastieme spolu so zákazníkom. Radi vás spoznáme a podelíme sa o vaše nápady. Porušovanie pravidiel nás baví, preto robíme veci inak, ako konkurencia.

Event a Expo

Na vybranom mieste vo vás a vašich zákazníkoch vyvoláme pozitívnu náladu. Neobvyklý zážitok budete vnímať všetkými zmyslami.

Reklamné video

Reklamný film

Predstaviť firmu, službu alebo projekt občianskeho združenia za krátkych pár sekúnd je umenie. Popasujeme sa s každou témou a náladou. Robíme videá, ktoré zaujmú, motivujú, a je ich “cítiť” aj v digitálnom svete. Budú sa šíriť všetkými smermi.

3D vizualizácia

3D Vizualizácia

Predtým ako začnete niečo vyrábať, ako začnete stavať, alebo organizovať vašu akciu…  nechajte si pripraviť 3D vizualizáciu. Vďaka digitálnej forme 3D predídete sklamaniu, spoznáte nové prekážky a možnosti, ale v konečnom dôsledku ušetríte čas aj peniaze. Súčasťou môže byť prototyping, 3D tlač alebo návrh dizajnu samotného výrobku.

Animačné video

Animačné videá

Rozhýbeme pre vás akúkoľvek myšlienku. Máte radi kreslený film alebo rozprávku? Oživíme animovanú postavičku, maskota alebo vytvoríme edukačný projekt, či reklamný odkaz. Animácia nepotrebuje casting, ani dokonalé počasie. Od námetu, scénara, ilustrácie, až po realizáciu, dabovanie a dokonalý zvuk.

Technológie

Hárková tlač

Tlač do formátu A3+ a až do 300 gramáže. Potrebujete navrhnúť či vyrobiť brožúrky, katalógy, pozvánky, vizitky alebo atypické formáty?

Sublimačná tlač

Sublimácia je najefektívnejšia metóda potlače predmetov. Grafika sa vplyvom tlaku a tepla dostáva hlboko do vlákien, tým sa potlač stáva vysoko odolná. Potláčame rôzne materiály – textil, drevo, hliník, keramiku, kožu …

3D tlač

3D tlač je oveľa rýchlejšia ako klasické konvenčné postupy a umožňuje vyvíjať nápady oveľa rýchlejším tempom. Pri tlači vzniká minimum odpadu a preto je považovaná aj za EKO technológiu.

Kreatívna dielňa

Tvoríme nové hodnoty a nebojíme sa experimentovať. Vďaka skúsenostiam, technologickému vybaveniu, neustálemu vzdelávaniu a otvoreným očiam, sme schopní navrhnúť aj nevyskúšané vzorce.

Gravír | Laser

Technológia vyniká presnosťou, rýchlosťou, trvácnosťou a je šetrná k životnému prostrediu. Výsledok je výnimočný.

Servis a poradenstvo

Zákazníkov učíme k trvalej udržateľnosti a skôr k dlhodobému používaniu a starostlivosti. Vidíme však potenciál najmä v inovačných riešeniach, ako našim výrobkom vdýchnuť druhý život a využiť ich potenciál aj v inej oblasti, ako boli na začiaku určené.

Galéria

+421 905 235 226
+421 41 562 20 81

info@lfabrica.sk

Bratislavská 31
010 01 Žilina
Slovak Republic